Продукція > CUI DEVICES > TBP05R2-762-11GR
TBP05R2-762-11GR
TBP05R2-762-11GR CUI Devices
tbp05r2-762.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: 2~24 POLES, PLUGGABLE, RECEPTACL
Написати відгук
Category: Pluggable terminal blocks, Description: Connector: pluggable terminal block; socket; male; 10A; 630V; THT, Electrical mounting: THT, Kind of connector: male, Type of connector: pluggable terminal block, Connector: socket, Spatial orientation: straight, Contacts pitch: 7.62mm, Number of pins: 11, Current rating: 10A, Rated voltage: 0.63kV, Body colour: green.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBP05R2-762-11GR TBP05R2-762-11GR Виробник : CUI Devices tbp05r2_762-2853865.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Vertical, 7.62 Pitch, Terminal Block
товару немає в наявності
TBP05R2-762-11GR TBP05R2-762-11GR Виробник : Same Sky tbp05r2_762.pdf Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Receptacle, Vertical, 7.62 Pitch, Terminal Block
TBP05R2-762-11GR Виробник : Same Sky tbp05r2-762.pdf Category: Pluggable terminal blocks
Description: Connector: pluggable terminal block; socket; male; 10A; 630V; THT
Electrical mounting: THT
Kind of connector: male
Type of connector: pluggable terminal block
Connector: socket
Spatial orientation: straight
Contacts pitch: 7.62mm
Number of pins: 11
Current rating: 10A
Rated voltage: 0.63kV