TBS-01-100-08-GR-LF
TBS-01-100-08-GR-LF Major League Electronics
TBS-01-100.pdf
Виробник: Major League Electronics
Description: Terminal Blocks
Features: Lever Actuated
Packaging: Bag
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 20-26 AWG
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 8
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Part Status: Active
Current: 2 A
Number of Levels: 1
Voltage: 150 V
на замовлення 518 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Terminal Blocks, Features: Lever Actuated, Packaging: Bag, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 20-26 AWG, Pitch: 0.100" (2.54mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 8, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Part Status: Active, Current: 2 A, Number of Levels: 1, Voltage: 150 V.