TC-LCDC-8A-230VAC Pepperl+Fuchs, Inc.
70103128_eng.pdf?v=20240611152140
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: COUNTERS
Packaging: Box
Display Type: LCD - Tri Color Characters
Output Type: Relay
Mounting Type: Panel Mount
Type: Tachometer
Reset: Non-Resettable
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 115 ~ 230VAC
Time Format: 99999999
Input Type: Voltage
Operating Mode: Up
Count Rate: 10kHz, 250kHz
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 91.00mm x 43.00mm
Display Characters - Height: 0.512" (13.00mm)
Number of Characters Per Row: 8
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COUNTERS, Packaging: Box, Display Type: LCD - Tri Color Characters, Output Type: Relay, Mounting Type: Panel Mount, Type: Tachometer, Reset: Non-Resettable, Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 115 ~ 230VAC, Time Format: 99999999, Input Type: Voltage, Operating Mode: Up, Count Rate: 10kHz, 250kHz, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 91.00mm x 43.00mm, Display Characters - Height: 0.512" (13.00mm), Number of Characters Per Row: 8.