Продукція > ROYALOHM > TC0225B1000TCC
TC0225B1000TCC
TC0225B1000TCC Royalohm
Royalohm_09132021_9__Thin_Film_20200106-2580434.pdf
Виробник: Royalohm
Thin Film Resistors - SMD 1/16W 0.001 100R 25PPM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; precise; SMD; 0603; 100Ω; 62.5mW; ±0.1%; 25V, Operating voltage: 25V, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Tolerance: ±0.1%, Operating temperature: -55...155°C, Kind of resistor: precise, Type of resistor: thin film, Power: 62.5mW, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Max. overload voltage: 50V, Resistance: 100Ω.
Інші пропозиції TC0225B1000TCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC0225B1000TCC Виробник : ROYALOHM tc-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; precise; SMD; 0603; 100Ω; 62.5mW; ±0.1%; 25V
Operating voltage: 25V
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Tolerance: ±0.1%
Operating temperature: -55...155°C
Kind of resistor: precise
Type of resistor: thin film
Power: 62.5mW
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Max. overload voltage: 50V
Resistance: 100Ω