Продукція > ROYALOHM > TC0225B390JTCC
TC0225B390JTCC ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; precise; SMD; 0603; 39Ω; 62.5mW; ±0.1%; 25V
Type of resistor: thin film
Kind of resistor: precise
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 39Ω
Power: 62.5mW
Tolerance: ±0.1%
Operating voltage: 25V
Max. overload voltage: 50V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; precise; SMD; 0603; 39Ω; 62.5mW; ±0.1%; 25V, Type of resistor: thin film, Kind of resistor: precise, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 39Ω, Power: 62.5mW, Tolerance: ±0.1%, Operating voltage: 25V, Max. overload voltage: 50V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 25ppm/°C.