Продукція > ROYALOHM > TC0250B1372TCC
TC0250B1372TCC ROYALOHM
tc-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0402; 13.7kΩ; 60mW; ±0.1%; TC; 25V
Type of resistor: thin film
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 13.7kΩ
Power: 60mW
Tolerance: ±0.1%
Operating voltage: 25V
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Max. overload voltage: 50V
Manufacturer series: TC
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0402; 13.7kΩ; 60mW; ±0.1%; TC; 25V, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 13.7kΩ, Power: 60mW, Tolerance: ±0.1%, Operating voltage: 25V, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Max. overload voltage: 50V, Manufacturer series: TC, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C.