Продукція > ROYALOHM > TC0250F4702TCC
TC0250F4702TCC ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0402; 47kΩ; 60mW; ±1%; TC; 25V; -55÷155°C
Case - mm: 1005
Resistance: 47kΩ
Power: 60mW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 25V
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Manufacturer series: TC
Operating temperature: -55...155°C
Max. overload voltage: 50V
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0402; 47kΩ; 60mW; ±1%; TC; 25V; -55÷155°C, Type of resistor: thin film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 47kΩ, Power: 60mW, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 25V, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Manufacturer series: TC, Operating temperature: -55...155°C, Max. overload voltage: 50V, Mounting: SMD.