Продукція > ROYALOHM > TC0325B1001T5C
TC0325B1001T5C ROYALOHM
tc-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 1kΩ; 100mW; ±0.1%; TC; 75V; -55÷155°C
Type of resistor: thin film
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 1kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±0.1%
Operating voltage: 75V
Max. overload voltage: 150V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Manufacturer series: TC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 1kΩ; 100mW; ±0.1%; TC; 75V; -55÷155°C, Type of resistor: thin film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 1kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±0.1%, Operating voltage: 75V, Max. overload voltage: 150V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Manufacturer series: TC.