Продукція > ROYALOHM > TC0325B1001T5F
TC0325B1001T5F
TC0325B1001T5F ROYALOHM
ThinFilmTC.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; precise; SMD; 0603; 1kΩ; 100mW; ±0.1%; 75V
Type of resistor: thin film
Kind of resistor: precise
Case - mm: 1608
Resistance: 1kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±0.1%
Operating voltage: 75V
Max. overload voltage: 150V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; precise; SMD; 0603; 1kΩ; 100mW; ±0.1%; 75V, Type of resistor: thin film, Kind of resistor: precise, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 1kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±0.1%, Operating voltage: 75V, Max. overload voltage: 150V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 25ppm/°C.