Продукція > ROYALOHM > TC0325F1603T5C
TC0325F1603T5C Royalohm
21.pdf
Виробник: Royalohm
Thin Film Resistors - SMD RMC TC03 (0603) 1/16W 1% 25PPM T/R-5000
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 160kΩ; 100mW; ±1%; TC; 75V; -55÷155°C, Type of resistor: thin film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 160kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: TC, Operating voltage: 75V, Max. overload voltage: 150V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 25ppm/°C.
Інші пропозиції TC0325F1603T5C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC0325F1603T5C Виробник : ROYALOHM tc-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0603; 160kΩ; 100mW; ±1%; TC; 75V; -55÷155°C
Case - mm: 1608
Resistance: 160kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: TC
Operating voltage: 75V
Max. overload voltage: 150V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 25ppm/°C