Продукція > SELTECH > TC058S043YN16
TC058S043YN16
TC058S043YN16 Seltech
TC058S043YN16.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 16OHM 10MW 101DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.228" Dia (5.80mm)
Shape: Round
Type: Receiver
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Impedance: 16 Ohms
Power - Max: 20 mW
Power - Rated: 10 mW
Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 101.00
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 69 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 16OHM 10MW 101DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.228" Dia (5.80mm), Shape: Round, Type: Receiver, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Impedance: 16 Ohms, Power - Max: 20 mW, Power - Rated: 10 mW, Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 101.00, Efficiency - Type: Sensitivity.