Продукція > MICROCHIP > TC1017-3.3VLT
TC1017-3.3VLT Microchip
Виробник: Microchip
Positive Voltage Regulator, VLDO, 3.3V, 0.15A, 2.5%, 0.285V dropout, -40?125°C   TC1017-3.3VLT ST+03.3 tc1017vlt
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 85 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Positive Voltage Regulator, VLDO, 3.3V, 0.15A, 2.5%, 0.285V dropout, -40?125°C   TC1017-3.3VLT ST+03.3 tc1017vlt, кількість в упаковці: 25 шт.