TC2054-2.85VCTTR
TC2054-2.85VCTTR Microchip Technology
TC2054-Family-Data-Sheet-DS20001663.pdf
Виробник: Microchip Technology
LDO Voltage Regulators 50mA LDO
на замовлення 2670 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 2.85V 50MA SOT23-5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC2054-2.85VCTTR TC2054-2.85VCTTR Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en011457 Description: IC REG LINEAR 2.85V 50MA SOT23-5