TC2054-2.8VCTTR
TC2054-2.8VCTTR Microchip Technology
filehandler.aspx?ddocname=en011457
Виробник: Microchip Technology
Description: IC REG LINEAR 2.8V 50MA SOT23-5
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC2054-2.8VCTTR TC2054-2.8VCTTR Виробник : Microchip Technology TC2054_Family_Data_Sheet_DS20001663.pdf LDO Voltage Regulators 50mA LDO