TC2185-2.7VCTTR
TC2185-2.7VCTTR Microchip Technology
filehandler.aspx?ddocname=en011649
Виробник: Microchip Technology
Description: IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC2185-2.7VCTTR TC2185-2.7VCTTR Виробник : Microchip Technology TC2014_Family_Data_Sheet_DS20001662G.pdf LDO Voltage Regulators 150mA LDO w/Shtdn