TC2186-1.8VCTTR
TC2186-1.8VCTTR Microchip Technology
TC2054_Family_Data_Sheet_DS20001663.pdf
Виробник: Microchip Technology
LDO Voltage Regulators 150mA LDO w/Shtdn
на замовлення 1841 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC2186-1.8VCTTR filehandler.aspx?ddocname=en011457
TC2186-1.8VCTTR TC2186-1.8VCTTR Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en011457 Description: IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5