TC2186-2.7VCTTR
TC2186-2.7VCTTR Microchip Technology
TC2054-Family-Data-Sheet-DS20001663.pdf
Виробник: Microchip Technology
LDO Voltage Regulators 150mA LDO w/Shtdn
на замовлення 2957 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC2186-2.7VCTTR filehandler.aspx?ddocname=en011457
TC2186-2.7VCTTR TC2186-2.7VCTTR Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en011457 Description: IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5