TC22-0800-01
TC22-0800-01 Lead Year Enterprise
TC22-0800-01e.pdf
Виробник: Lead Year Enterprise
Description: AC/DC PSU 800W 1+1 Redundant
Power (Watts): 800W
Features: 80 Plus® Platinum, Load Share, PFC, PMBus
Packaging: Case
Size / Dimension: 3.01" L x 9.65" W x 3.35" H (76.4mm x 245.0mm x 85.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Approval Agency: CB, TUV, UL
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 3.3V
Voltage - Output 2: 5V
Voltage - Output 3: 12V
Voltage - Output 4: -12V
Voltage - Output 5: 5V
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC PSU 800W 1+1 Redundant, Power (Watts): 800W, Features: 80 Plus® Platinum, Load Share, PFC, PMBus, Packaging: Case, Size / Dimension: 3.01" L x 9.65" W x 3.35" H (76.4mm x 245.0mm x 85.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 45°C, Approval Agency: CB, TUV, UL, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 3.3V, Voltage - Output 2: 5V, Voltage - Output 3: 12V, Voltage - Output 4: -12V, Voltage - Output 5: 5V.