TC32L5A32K7680
TC32L5A32K7680 CTS-Frequency Controls
008-0357-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 3.2mm x 2.5mm Clock Oscillator 32.7680 kHz, +3.3V Stability 25ppm, -10 C/+60 C.
Інші пропозиції TC32L5A32K7680
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC32L5A32K7680 TC32L5A32K7680 Виробник : CTS Electronic Components 008-0357-0_A Model TC32.pdf Standard Clock Oscillators 3.2mm x 2.5mm Clock Oscillator 32.7680 kHz, +3.3V Stability 25ppm, -10 C/+60 C