TC32V5A32K7680
TC32V5A32K7680 CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-tc32-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.5V
Current - Supply (Max): 3mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.5V, Current - Supply (Max): 3mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 32.768 kHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції TC32V5A32K7680
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC32V5A32K7680 TC32V5A32K7680 Виробник : CTS Electronic Components 008-0357-0_A Model TC32.pdf Standard Clock Oscillators 3.2mm x 2.5mm Clock Oscillator 32.7680 kHz, +1.5V Stability 25ppm, -10 C/+60 C