TC33X-1-224E
TC33X-1-224E Bourns Inc.
TC33.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: TRIMMER 220K OHM 0.1W J LEAD TOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±25%
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.150" x 0.142" Face (3.80mm x 3.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: J Lead
Resistive Material: Cermet
Resistance: 220 kOhms
Number of Turns: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 220K OHM 0.1W J LEAD TOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±25%, Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.150" x 0.142" Face (3.80mm x 3.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Cermet, Resistance: 220 kOhms, Number of Turns: 1.