TC33X-J-222E
TC33X-J-222E Bourns Inc.
Виробник: Bourns Inc.
Description: TRIMMER 2.2KOHM 0.15W J LEAD TOP
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±25%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.150" x 0.142" Face (3.80mm x 3.60mm)
Resistive Material: Cermet
Resistance: 2.2 kOhms
Number of Turns: 1.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 2.2KOHM 0.15W J LEAD TOP, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±25%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.150" x 0.142" Face (3.80mm x 3.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Cermet, Resistance: 2.2 kOhms, Number of Turns: 1.0.