TC50N5I32K7680 CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-tc50-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 3mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 3mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Frequency: 32.768 kHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції TC50N5I32K7680
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC50N5I32K7680 TC50N5I32K7680 Виробник : CTS Electronic Components 008-0358-0_A Model TC50-1160931.pdf Standard Clock Oscillators 5.0mm x 3.2mm Clock Oscillator 32.7680 kHz, +2.5V Stability 25ppm, -40 C/+85 C