TC50V6A32K7680 CTS-Frequency Controls
008-0358-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 5.0mm x 3.2mm Clock Oscillator 32.7680 kHz, +1.5V Stability 20ppm, -10 C/+60 C.
Інші пропозиції TC50V6A32K7680
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC50V6A32K7680 TC50V6A32K7680 Виробник : CTS Electronic Components 008-0358-0_A Model TC50-1160931.pdf Standard Clock Oscillators 5.0mm x 3.2mm Clock Oscillator 32.7680 kHz, +1.5V Stability 20ppm, -10 C/+60 C