TC70L5C32K7680 CTS-Frequency Controls
008-0359-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 7.0mm x 5.0mm Clock Oscillator 32.7680 kHz, +3.3V Stability +/-25ppm, -20C/+70C.
Інші пропозиції TC70L5C32K7680
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC70L5C32K7680 TC70L5C32K7680 Виробник : CTS Electronic Components 008-0359-0_A Model TC70-1160849.pdf Standard Clock Oscillators 7.0mm x 5.0mm Clock Oscillator 32.7680 kHz, +3.3V Stability +/-25ppm, -20C/+70C