Продукція > TRICOME > TCA07FR-433MHz
TCA07FR-433MHz TriCOME
Виробник: TriCOME
SMD ISM Chip Antenna, 433MHz, gain -2.0dBi, BW 25MHz, dim. 30?7.0?1.8mm TCA07FR-433 RF TCA07FRE-433
кількість в упаковці: 20 шт
на замовлення 293 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
SMD ISM Chip Antenna, 433MHz, gain -2.0dBi, BW 25MHz, dim. 30?7.0?1.8mm TCA07FR-433 RF TCA07FRE-433, кількість в упаковці: 20 шт.