TCA0G686M8R KYOCERA AVX
tc_series-3180317.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4 VDC 68 uF 1206 20 % ESR=3 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук