Продукція > TRICOME > TCA14AR-868MHz
TCA14AR-868MHz TriCOME
Виробник: TriCOME
SMD ISM Chip Antenna, 868MHz, gain 1.0dBi, BW 60MHz, dim. 30?7.0?1.8mm Similar to: RPCF-MA11-3308-O-A; TCA14AR-868 RF TCA14AR-868
кількість в упаковці: 20 шт
на замовлення 420 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
SMD ISM Chip Antenna, 868MHz, gain 1.0dBi, BW 60MHz, dim. 30?7.0?1.8mm Similar to: RPCF-MA11-3308-O-A; TCA14AR-868 RF TCA14AR-868, кількість в упаковці: 20 шт.