Продукція > KYOCERA AVX > TCBB336M006CRSZ0700E
TCBB336M006CRSZ0700E
TCBB336M006CRSZ0700E Kyocera AVX
TCB-3165519.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 33uF ESR=70ohms 20%
Написати відгук