Продукція > AVX > TCBD156M025CRSZ0723E
TCBD156M025CRSZ0723E
TCBD156M025CRSZ0723E AVX
TCB-1374677.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 25V 15uF 2917 COTS+ ESR=70mOhms 20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук