Продукція > AVX > TCBD476M016CRSZ0723E
TCBD476M016CRSZ0723E
TCBD476M016CRSZ0723E AVX
TCB-1374677.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 16V 47uF 2917 COTS+ ESR=65mOhms 20%
Написати відгук