TCCP250X105K1GV001T
TCCP250X105K1GV001T Johanson Dielectrics Inc.
?s=%22TCCP250X105K1GV001T%22
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1UF 25V X5R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.035" (0.89mm)
Capacitance: 1 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 25V X5R 0603, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.035" (0.89mm), Capacitance: 1 µF.