TCCT6R3X226M1GV001E
TCCT6R3X226M1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
?s=%22TCCT6R3X226M1GV001E%22
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.060" (1.52mm)
Capacitance: 22 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.060" (1.52mm), Capacitance: 22 µF.