TCD-10-1W-75X+
TCD-10-1W-75X+ Mini-Circuits
TCD_10_1W_75X_2b-1701345.pdf
Виробник: Mini-Circuits
Signal Conditioning DIR COUP / SURF MT / HAT RoHS
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DIR COUPLER 10MHZ-750MHZ 6SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, Flat Leads, Frequency: 10MHz ~ 750MHz, Applications: CATV, Power - Max: 1W, Coupling Factor: 10.5 ± 0.5dB, Coupler Type: Standard, Return Loss: 31.76dB, Part Status: Active.
Інші пропозиції TCD-10-1W-75X+
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCD-10-1W-75X+ TCD-10-1W-75X+ Виробник : Mini-Circuits TCD-10-1W-75X+.pdf Description: RF DIR COUPLER 10MHZ-750MHZ 6SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, Flat Leads
Frequency: 10MHz ~ 750MHz
Applications: CATV
Power - Max: 1W