TCDD100X106M1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: IC
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.17mm x 1.57mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Capacitance: 10 µF
Написати відгук
Description: IC, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.17mm x 1.57mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Capacitance: 10 µF.