TCDF100X106K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
TCDF100X106K1GV001E
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: IC
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.125" L x 0.095" W (3.18mm x 2.41mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.065" (1.65mm)
Capacitance: 10 µF
Написати відгук
Description: IC, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.125" L x 0.095" W (3.18mm x 2.41mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.065" (1.65mm), Capacitance: 10 µF.