TCDF100Y226X1GV001E
TCDF100Y226X1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
?s=%22TCDF100Y226X1GV001E%22
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 22UF 10V Y5V 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.125" L x 0.095" W (3.18mm x 2.41mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 22 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 10V Y5V 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.125" L x 0.095" W (3.18mm x 2.41mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 22 µF.