TCDF6R3X107M1GV001E
TCDF6R3X107M1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
?s=%22TCDF6R3X107M1GV001E%22
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 100UF 6.3V X5R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.125" L x 0.095" W (3.18mm x 2.41mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 100 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100UF 6.3V X5R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.125" L x 0.095" W (3.18mm x 2.41mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 100 µF.