TCDR100X476M1GV001E
TCDR100X476M1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
MLCCs_10-200V_Rev_Dec2014.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 47UF 10V X5R 4532
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.175" L x 0.125" W (4.45mm x 3.17mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.085" (2.16mm)
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Capacitance: 47 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 47UF 10V X5R 4532, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.175" L x 0.125" W (4.45mm x 3.17mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.085" (2.16mm), Part Status: Discontinued at Digi-Key, Capacitance: 47 µF.