TCDR160X226M1GV001E
TCDR160X226M1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
johanson-emi-filters.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 22UF 16V X5R 1812
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.175" L x 0.125" W (4.45mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.140" (3.55mm)
Capacitance: 22 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 22UF 16V X5R 1812, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.175" L x 0.125" W (4.45mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.140" (3.55mm), Capacitance: 22 µF.