TCDR160X336M1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
PdfFile_109593.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: IC
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.175" L x 0.125" W (4.45mm x 3.17mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.085" (2.16mm)
Capacitance: 33 µF
Написати відгук
Description: IC, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.175" L x 0.125" W (4.45mm x 3.17mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.085" (2.16mm), Capacitance: 33 µF.