Продукція > TDK CORPORATION > TCE0806S-500-2P-T200
TCE0806S-500-2P-T200
TCE0806S-500-2P-T200 TDK Corporation
TCE0806S.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CMC 100MA 2LN 50 OHM SMD ESD
Features: TVS Diode ESD Protection
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0302 (0806 Metric), 6 Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.5Ohm
Part Status: Obsolete
Impedance @ Frequency: 50 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 418 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 100MA 2LN 50 OHM SMD ESD, Features: TVS Diode ESD Protection, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0302 (0806 Metric), 6 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Height (Max): 0.018" (0.45mm), Voltage Rating - DC: 10V, Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2.5Ohm, Part Status: Obsolete, Impedance @ Frequency: 50 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCE0806S-500-2P-T200 TCE0806S-500-2P-T200 Виробник : TDK Corporation TCE0806S.pdf Description: CMC 100MA 2LN 50 OHM SMD ESD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.018" (0.45mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Obsolete