Продукція > LITTELFUSE INC. > TCF250-100RT-B-0.5
TCF250-100RT-B-0.5
TCF250-100RT-B-0.5 Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: PTC RESET FUSE 60V 90MA SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.195" L x 0.195" W (4.95mm x 4.95mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymeric
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Hold (Ih) (Max): 90 mA
Current - Trip (It): 150 mA
Voltage - Max: 60V (250V Int)
Thickness (Max): 0.083" (2.10mm)
Current - Max: 3 A
Time to Trip: 200 ms
Resistance - Initial (Ri) (Min): 14 Ohms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 24 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 60V 90MA SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.195" L x 0.195" W (4.95mm x 4.95mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymeric, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Hold (Ih) (Max): 90 mA, Current - Trip (It): 150 mA, Voltage - Max: 60V (250V Int), Thickness (Max): 0.083" (2.10mm), Current - Max: 3 A, Time to Trip: 200 ms, Resistance - Initial (Ri) (Min): 14 Ohms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 24 Ohms.