TCF250-180
TCF250-180 Littelfuse Inc.
PolySwitch_Resettable_Devices_Cat.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: PTC RESET FUSE 60V 180MA SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymeric
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Hold (Ih) (Max): 180 mA
Current - Trip (It): 380 mA
Voltage - Max: 60V (250V Int)
Thickness (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Obsolete
Current - Max: 3 A
Time to Trip: 3.4 s
Resistance - Initial (Ri) (Min): 1.9 Ohms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 4.2 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 60V 180MA SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymeric, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Hold (Ih) (Max): 180 mA, Current - Trip (It): 380 mA, Voltage - Max: 60V (250V Int), Thickness (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Obsolete, Current - Max: 3 A, Time to Trip: 3.4 s, Resistance - Initial (Ri) (Min): 1.9 Ohms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 4.2 Ohms.