Продукція > KYOCERA AVX > TCH9157M025W0050U
TCH9157M025W0050U KYOCERA AVX
TCH.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 150UF 25V SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: High Reliability
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.433" W (12.50mm x 11.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: 9
Height - Seated (Max): 0.234" (5.95mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 25 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 150UF 25V SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: High Reliability, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.433" W (12.50mm x 11.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: 9, Height - Seated (Max): 0.234" (5.95mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Інші пропозиції TCH9157M025W0050U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCH9157M025W0050U TCH9157M025W0050U Виробник : KYOCERA AVX TCH-3179835.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 150UF 25V 20% ESR 50