Продукція > KYOCERA AVX > TCH9227M016W0040C
TCH9227M016W0040C
TCH9227M016W0040C KYOCERA AVX
TCH.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 220UF 16V SMD
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.492" W (12.00mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.333" (8.45mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 220UF 16V SMD, Tolerance: ±20%, Features: High Reliability, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.492" W (12.00mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.333" (8.45mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCH9227M016W0040C TCH9227M016W0040C Виробник : Kyocera AVX TCH-3084774.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 16V 220uF ESR=40ohms 20%