Продукція > KYOCERA AVX > TCH9336M075W0120C
TCH9336M075W0120C
TCH9336M075W0120C KYOCERA AVX
TCH.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 33UF 75V SMD
Tolerance: ±20%
Features: High Reliability
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.472" L x 0.492" W (12.00mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.333" (8.45mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 75 V
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 33UF 75V SMD, Tolerance: ±20%, Features: High Reliability, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.472" L x 0.492" W (12.00mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 120mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.333" (8.45mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 75 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCH9336M075W0120C TCH9336M075W0120C Виробник : KYOCERA AVX TCH-3084774.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 75V 33uF ESR=120ohms 20%