Продукція > KYOCERA AVX > TCH9337M010W0040C
TCH9337M010W0040C
TCH9337M010W0040C KYOCERA AVX
TCH.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 330UF 10V SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 10V 330uF ESR=40ohms 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCH9337M010W0040C TCH9337M010W0040C Виробник : Kyocera AVX TCH-3084774.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 10V 330uF ESR=40ohms 20%