Продукція > AVX CORPORATION > TCH9476M050W0070U
TCH9476M050W0070U AVX Corporation
tch.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT POLY 47UF 50V SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 50V 47uF 20% ESR= 70mOhm.
Інші пропозиції TCH9476M050W0070U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCH9476M050W0070U TCH9476M050W0070U Виробник : AVX tch-776681.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 50V 47uF 20% ESR= 70mOhm