Продукція > AVX > TCJ5337M010R0035
TCJ5337M010R0035 AVX
tcj-776064.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 10V 330uF 20% 2917 ESR=35mOhm
на замовлення 390 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук